Online správa financí

Chcete mít vše automaticky?

Bez práce nejsou koláče. Pilná Včela je postavená na ručním zadávání dat. Proč? Protože jenom tak lze efektivně spravovat domácí finance a řídit je. Kdyby účetní program dělal vše sám, na co by bylo všude spousty účetních? Bez nich to prostě nejde.

Automatický přístup nezajistí kontrolu nad tokem vašich peněz, ani nepohlídá důležité platby. Jenom vaše vlastní kontrola zajistí, že je vše, jak má být. A právě v tom Pilná Včela pomáhá.

V neposlední řadě to znamená, že vás nenutíme napojovat automaticky Pilnou Včelu na bankovní účty. Vše si řídíte a zadáváte jenom tak, jak chcete. Rozsah použití Pilné Včely máte ve své moci.

Jak si hlídáte nespočet všech pravidelných plateb?

Pilná Včela nabízí kalendář pravidelných plateb s přehledným zobrazením, zda jste zaplatili včas vše, co bylo potřeba. Také přehledně zobrazuje, jaké platby jsou naplánované na měsíce dopředu.

Máte přehled nad tím, kde nejvíce utrácíte?

Odměnu za to, že zaznamenáte své platby do Pilné Včely je to, že přehledně uvidíte, kam vaše vydělané peníze směřují. Je to hlavně bydlení, automobil nebo zábava? Projděte si jednoduché statistiky. Za pár měsíců získáte hezký pohled do toho, jak reálně hospodaříte. Neděste se, pokud to není tak, jak jste si mysleli. Zlepší se to s Pilnou Včelou.

Říkáte si, že některé výdaje už musíte omezit?

Zadejte si do Pilné Včely maximální rozpočet, třeba na zábavu, který se vám během měsíce bude naplňovat. Už v polovině měsíce jste rozpočet přesáhli? Vypadá to, že opět neušetříte, ale na konci měsíce uvidíte, o kolik jste rozpočet přesáhli. Opět se toho neděste...nebo radši ano?

Účtenka od bot se vám ztratila a komplikuje se tak případná reklamace?

Založte v Pilné Včele novou platbu za boty, vyfoťte účtenku a nahrajte si ji do Pilné Včely k této platbě. Nebudete mít problém kdykoliv účtenku zpětně najít.

Do Pilné Včely můžete ukládat i další důležité dokumenty.

Ale abych zadával/a vše ručně, na to nemám čas!

Deset minut každý den? To zvládne každý. Dejte si upomínku do telefonu na večerní hodinu a co jste do Pilné Včely přes den nezadali, doplňte. Výsledek z té hromady čísel po nějakém čase za to stojí.

Nejsem lenoch a...